Beton Köşk & Trafo Taşımacılığı

Türbin, trafo, jeneratör, press vb taşımacılığı, bünyemizde bulunan lowbed ve benzeri platformlardan yardım alınarak güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Başından sonuna kadar her dakika dikkat ve uzmanlık gerektiren hassas yüklerin ve özellikle trafoların taşımacılığını başarıyla yapmaktayız. Yüksek eğimli virajlar, uzun kilometrelerce iniş çıkışların olduğu, stabilize yolları olan hidrolik santrallere, yüklerin teslimini gerekli yol analizlerini yaptıktan sonra gerçekleştiriyoruz.

Erdinç Ağır Nakliyat olarak, Lowbed filomuz ve dorseleri miz ile rüzgar tirbünü, petrol arama tesisi, yat, fabrika ekipmanları, kiriş,iş makinaları, reaktör, jeneratör, transformatör, trafo, cebri boru ve kazan  gibi gabari dışı malzemelerinizi uzmanlık ve mühendislik gerektiren, coğrafi bakımdan ulaşılması en güç bölgelere bile güvenle ulaştırıyoruz. Ağır nakliyat konusunda Erdinç Ağır Nakliyatın profesyonel hizmet arıyorsanız bize mutlaka ulaşınız. Ağır nakliyat çözümlerimiz ile sizlere en kaliteli, güvenilir hizmeti vermek için bütün çabalarımızı siz müşterilerimiz için sarf ediyoruz .

Erdinç Ağır Nakliyat ın Yurt içi nakliye sigortası bakımında yıllık olarak 500,000,00 TL  abomen sigortası olup.Tüm taşıma hizmetleri sigortalı olup müşterilerimizin herhangi bir malzemesi kazan vs çalıntı gibi masraflarını karşılamaktadır.

Erdinç Ağır Nakliyat Olarak Müşterilerimize ağır nakliyat proje taşımacılığı sunmaktayız.Firmamızın Araçları kendi özmal araçlarımız olup gerektiğinde  her türü fizibilete çalışması yapıp uzunluk ve genişlik bakımından gerektiren projelere yardımcı olmaktır.

AĞIR NAKLİYAT ANKARA

AĞIR NAKLİYAT TÜRKİYE

AĞIR NAKLİYAT TURKEY

|“FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARINIZDAN, PROJENİZİN PLANLANMASI, UYGULANMASI VE FİNAL SÜRECİNE KADAR SİZİNLE BİRLİKTEYİZ…”|

Scroll to Top