Tarihçemiz

Erdinç Ağır Nakliyat, taşımacılık sektöründe faaliyetlerine 1980 Yılında Dinç Kaya Nakliye Şirketi Olarak Başladı. Günün Gelişen Kurallarına Uygun Olarak 1999 Yılında Erdinç Uluslararası Nakliyat Pet.Ürn.San.Tic.Ltd.Şti Olarak faaliyetlerine devam Etmektedir.

Devamlı artarak çeşitlenen yeni ve çok yönlü Nakliye hizmetleri verebilmek amacıyla kurulmuş olan –  ERDİNÇ AĞIR NAKLİYAT Ağır Proje TaşımacılığıUZUN ve GENİŞ YÜK TAŞIMACILIĞI AĞIR NAKLİYAT ANKARA– hizmet alanı olarak belirlenmiştir. Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuzla, her türlü ağır yükü güvenle taşıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, zamanında ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edindik. Erdinç Ağır Nakliyat olarak, sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Başarının temelinde insan faktörünün yattığı bilinciyle, insan gücünü, gelişen teçhizat ve teknoloji ile destekleyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartarak sektöründe lider bir rol oynamak Erdinç Ağır Nakliyat için amaç olmuştur. Zaman konusunda hassas, işin kalitesi konusunda titiz olan Erdinç Nakliyat, müşterileri için entegre lojistik çözümler üretmektedir. Geçmişte edinilmiş tecrübelere, yenilikleri sürekli takip edip, edinilen bilgilerle sürekli gelişme prensibi içinde her zaman daha iyisini başarmayı hedeflemektedir.

Firma Kültürü  Erdinç Ağır Nakliyat  için büyük önem taşımaktadır. Çünkü müşteri ile Nakliye ortağı arasındaki ilişki projenin başarısı için kilit rol oynamaktadır. Erdinç Ağır Nakliyat değerleri firmanızdaki çalışma arkadaşlarınız için karar verme noktalarında destekleyici birer unsur oluşturmaktadır. Erdinç Ağır Nakliyat müşterilerine anahtar çözümler sunarken çok çeşitli hizmet vermeye devam etmektedir.
Karayolları özel taşıma gerektiren Proje Taşımaları için gerekli karayolları izin belgesi ve escort uzantılı UZUN VE GENİŞ AĞIR NAKLİYE GABARİ TAŞIMA Nakliye ve taahhüt işleri tarafımızdan Erdinç Ağır Nakliyat prensibiyle en uygun şekilde devam etmektedir.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından Firmamıza verilen  Yetki belgemizle siz değerli müşterilerimize en uygun disiplin prensibiyle yoluna devam etmektedir.

Şirketimizin Kurucusu:   ERDOĞAN DİNÇ

www.erdincnakliyat.com
www.agirnakliyat.net

Scroll to Top