+90 312 278 15 56

Sosyal Medyada Biz}

Erdinç Nakliyat Proje Taşımacılık San. Tic. Ltd. Şti.
FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARINIZDAN, PROJENİZİN PLANLANMASI, UYGULANMASI VE FİNAL SÜRECİNE KADAR SİZİNLE BİRLİKTEYİZ .
DETAYLI BİLGİ AL

İş Makinesi Nakliyesi

[rev_slider- iş Makinesi Nakliyesi]

Erdinç Nakliyat  olarak hacim yada ağırlık bizim için önemli değildir . 1 kg’dan 1000 ton’a kadar Türkiye’nin her bölgesinde şantiye alanlarında iş makinası taşıması  ile belirttiğiniz ilden belirteceğiniz ile sevkiyat lojistik departmanımız en uygun fiyat politikası ile bir adım daima yanınızdadır .

İş makinası Nakliyesi lOWBED Lovbet Olarak Her türlü ağır tonaj lı iş makiansı nakliyesi forekazık,cat,komatsu,volvo,zomline,caterpiller,hundai, gibi Her Türlü nakliye işleri yapmaktayız.

Erdinç Ağır Nakliyat İş makinası nakliye servisi,iş makinası nakliye firmaları,iş makinası nakliyat erzurum,işmakinası nakliyat diyarbakır,iş makinası nakliyat urfa,iş makinası nakliyat,antep,iş makinası nakliyat adana,iş makinası nakliyat mersin,iş makinası nakliyat ankara,iş makinası nakliyat istanbul,iş makinası nakliyat izmir,iş makinası nakliyat aydın,iş makinası nakliyat balıkesir,iş makinası nakliyat kayseri,iş makinası nakliyat bodrum,iş makinası nakliyat van,iş makinası nakliyat bingöl,iş makinası nakliyat ağrı,iş makinası nakliyat kastamonu,iş makinası nakliyat erzincan,iş makinası nakliyat firmaları ankara,iş makina sekötörü türkiye geneli ağır nakliye ve proje servisidir.

Erdinç Nakliyat  cat işmakinası ,catarpiller iş makinası ,hitachi iş makinası ,imder, komatsu iş makinası, dozer,yükleyici ,sumitomo iş makinası , cad d8d ,hidromek ,hidromek iş makinası nakli ,

her türlü iş makinası nakliye hizmeti sunmaktadır.

Ankara da en iyi lojistik firmaları, arasında yer alan erdinç ağır nakliyat Müşterisine karşı daima bir çözüm ortağıdır.

Erdinç Ağır Nakliyat Proje taşımaları için tecrübeli kadromuz ile titizlikle çalışılarak, en uygun fiyat politikası ve ekonomik şekilde fizibilite çalışması yaparak ağır nakliye konusunda ve proje taşımacılığı konusunda, proje taşıma hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunarız . Uzun ve Geniş,Gabari Dışı kara yolları izin belgesi gerektiren tüm masraflar dahilinde proje bazından hizmetler sunmaktayız . TIR, uçak veya gemi ile kombine taşımaya uygun alternatif çözümlerle müşterilerimize özel taşımaları için her daim fikir ve yardımcı olmaktan gurur duymaktayız . Ağır nakliye olarak adlandırılan gabari dışı yükle gerekli ekipmanlar ile organize edilerek tecrübeli kadromuzun özenli çalışmalarıyla taşınmaktadır.

Erdinç ağır nakliyat daima yıllardır sizin çözüm ortağınızdır.

|“FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARINIZDAN, PROJENİZİN PLANLANMASI, UYGULANMASI VE FİNAL SÜRECİNE KADAR SİZİNLE BİRLİKTEYİZ…”|

17 Ocak 2015
8.497 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.