PROJE TAŞIMACILIĞI-ANKARA

           Erdinç Nakliyat başarının temelinde insan faktörünün yattığının bilincindedir. İnsan gücünü gelişen teçhizat ve teknoloji ile destekleyerek hizmet seviyesini en üst seviyeye çıkartarak sektöründe lider bir rol oynamak Erdinç Nakliyat için amaç olmuştur. Zaman konusunda hassas, işin kalitesi konusunda titiz olan Erdinç Nakliyat müşterileri için entegre lojistik çözümler üretmektedir.

           Geçmişte edinilmiş tecrübelere, yenilikleri sürekli takip ederek edinilen bilgileri ekleyerek sürekli gelişme prensibi içinde her zaman daha iyisini başarmayı hedeflemektedir.
Fizibilite çalışmalarınızdan, projenizin planlanması ve final sürecine kadar sizinle birlikteyiz.
Erdinç Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlere sadece bulunduğumuz ilde değil, tüm Türkiye’de ulaşabilirsiniz.

          Ağır ekipmanlarınız insan kaynakları departmanlığımızın titizlikle eğittiği uzman personellerimiz tarafından güvenle ve zamanında ulaşır. Temel amacımız Siz değerli Müşterimizin Proje esasında Yapılabilecek Her Türlü Destek Konusunda Yanınızda Doğru ve Emin Adımlarla İlerlemektir.

            HES ekipmanları içerisinde en önemli unsurlardan biri cebri borunun görevidir. Cebri boru suyun kanalize edilmesini sağlayan borulardır. Cebri Boru suyu alır ve jenaratörlere hızlı ve basınçlı şekilde taşır. Bu işlem baraj ekipmanlarında sıralaması en üst düzeydedir.Cebri boru kazan hes proje nakliye lojistik ağının en önemli kısmıdır.Ağır nakliyat ankara olarak firmamız çok sayıda hes proje baraj nakliye lojistik konusunda büyük önem taşımaktadır.

“FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARINIZDAN, PROJENİZİN PLANLANMASI VE FİNAL SÜRECİNE KADAR SİZİNLE BİRLİKTEYİZ…”

  • FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARINIZDA SİZİNLE BİRLİKTEYİZ… Almak istediğiniz iş veya ihaleye teklif vermek için uzmanlarınızın yaptığı ön fizibilite çalışması aşamasında uzmanlarımızda projenizin üzerinde çalışmaya başlar ve projenin   lojistik ayağı için ayrılacak bütçeyi en uygun maliyetlerle hesaplayıp size sunarız.
  • PROJENİZİN PLANLANMASINDA SİZİNLE BİRLİKTEYİZ…Almış olduğunuz işin planlanması aşamasında projenize uygun olarak taşınması gereken malzemeleriniz için belirlenmiş araç ve ekipmanlarımızı, aylar hatta yıllar öncesinden sizin için rezervasyon yaparak belirlenmiş gün ve saatte hizmetinize sunarız.
  • FİNAL SÜRECİNE KADAR SİZİNLE BİRLİKTEYİZ… Projeye vermiş olduğunuz teklif aşamasından, projenizin planlanması ve uygulanması aşamasında sizinle aynı ekibin içinde olduğumuzu hissettirerek çalışır. En az sizin kadar hassasiyetle hareket eder ve final sürecinde sizinle aynı gurur ve mutluluğu paylaşırız.
  • PROJE TAŞIMACILIĞI ANKARA-

www.erdincnakliyat.com

www.agirnakliyat.net

www.hesagirnakliyat.com

 

Scroll to Top