KONTEYNER TAŞIMACILIĞI ANKARA

Firmamız yurt içi Konteyner taşımacılığı yapmakta olup-

40 OT KONTEYNER TAŞIMACILIĞI-

40 OP KONTEYNER TAŞIMACILIĞI-

40 DC KONTEYNER TAŞIMACILIĞI-

20 OT KONTEYNER TAŞIMACILIĞI-

20 OP KONTEYNER TAŞIMACILIĞI-

20  DC KONTEYNER TAŞIMACILIĞI-

ANKARA dan Türkiyenin Liman bölgelerinde bulunan Depo -gümrük-antrepo-iş sahası gibi belli noktalarda bulunan her türlü KONTEYNER Taşımacılığı ERDİNÇ NAKLİYAT PROJE Taşımacılığı Tarafından yapılmaktadır.

ERDİNÇ NAKLİYAT  PROJE TAŞIMACILIĞI na Ait Tüm araçlarda KONTEYNER Kilit leri mevcut olup -Bütün taşıyıcı sorumlulukları ERDİNÇ NAKLİYAT PROJE TAŞIMACILIĞI Adı altında sevk ettirilir.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI ANKARA

ANKARA İZMİT KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

ANKARA DERİNCE KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

ANKARA AMBARLI KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

ANKARA HAYDARPAŞA KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

ANKARA MERSİN KONTEYNIR TAŞIMACILIĞI

ANKARA İZMİR KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

ANKARA BURSA GEMLİK KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

ANKARA İSKENDERUN KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

ANKARA EVPAY KONTEYNIR TAŞIMACILIĞI

TÜRKİYE LİMAN BÖLGELERİN TÜMÜ KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

 

“FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARINIZDAN, PROJENİZİN PLANLANMASI, UYGULANMASI VE FİNAL SÜRECİNE KADAR SİZİNLE BİRLİKTEYİZ…”

 

  • FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARINIZDA SİZİNLE BİRLİKTEYİZ… Almak istediğiniz iş veya ihaleye teklif vermek için uzmanlarınızın yaptığı ön fizibilite çalışması aşamasında uzmanlarımızda projenizin üzerinde çalışmaya başlar ve projenin lojistik ayağı için ayrılacak bütçeyi en uygun maliyetlerle hesaplayıp size sunarız.
  • PROJENİZİN PLANLANMASIVE UYGULANMASINDA SİZİNLE BİRLİKTEYİZ…Almış olduğunuz işin planlanması aşamasında projenize uygun olarak taşınması gereken malzemeleriniz için belirlenmiş araç ve ekipmanlarımızı, aylar hatta yıllar öncesinden sizin için rezervasyon yaparak belirlenmiş gün ve saatte hizmetinize sunarız.
  • FİNAL SÜRECİNE KADAR SİZİNLE BİRLİKTEYİZ… Projeye vermiş olduğunuz teklif aşamasından, projenizin planlanması ve uygulanması aşamasında sizinle aynı ekibin içinde olduğumuzu hissettirerek çalışır. En az sizin kadar hassasiyetle hareket eder ve final sürecinde sizinle aynı gurur ve mutluluğu paylaşırız.
Scroll to Top